„Maxxis“ gamintojai, naudodami naujausias technologijas, kuria išskirtines keturračių padangas, kurių patį didžiausią asortimentą Lietuvoje galite rasti Beepunkt.lt el. parduotuvėje. Šių padangų dėka, naudodamiesi savo autotransporto priemone, galite pajusti didelį komfortą ir patikimumą. Siūlomame asortimente neabejotinai rasite tai, kas reikalinga jūsų autotransportui. Nesvarbu ar tai plentui skirtos padangos, ar padangos skirtos ekstremaliam naudojimui bekelėje. Kad ir kokį modelį beišsirinktumėte, „Maxxis“ padangos užtikrins jums išskirtinę kiekvieno rato kokybę.

 

„TM MAXXIS“ priklauso Taivano kompanijai Cheng Shin Group - tai viena didžiausių organizacijų pasaulyje. Ši kompanija jau keturiasdešimt metų specializuojasi įvairių rūšių ir kategorijų automobilinių padangų gamyboje. Tai padangos lengviesiems automobiliams, autobusams, sunkvežimiams, žemės ūkio transportui, dviračiams, visureigiams, kartingams, o taip pat ir padangos keturračiams „Maxxis“. Daugybė „Maxxis“ fabrikų yra Tailande, Vietname, Kinijoje ir Taivane. Technologijų centrai ir padaliniai išdėstyti JAV, Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje, Olandijoje ir Vokietijoje. Kinijoje įrengtas specialus bandymų poligonas su daugybe trasų, kurios skirtos padangų bandymams visomis įmanomomis gamtinėmis sąlygomis.

 

„Maxxis“ padangas tiekia į įvairias pasaulio šalis: Japoniją, JAV, Australiją, Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Olandiją, Prancūziją ir kitas Europos šalis. „Maxxis“ padangos tiekiamos tokių automobilių pramonės gamintojų kaip Toyota, Peugeot, Ford, Nissan, Volkswagen, GM, Chrysler, Hyundai gamykloms įvairiose pasaulio šalyse – ir tai sudaro apytiksliai 25-30 % visos pagamintos produkcijos. Tai įrodo aukščiausią šių padangų kokybę.

 

Keturračių padangos „Maxxis“ užtikrins važiavimo komfortą ir patikimumą, kad ir kur bevažiuotumėte - į kalnus ar į dykumą, jokios gamtinės sąlygos, įkaitęs asfaltas ar snieguota trasa naudojant šias padangas jums netaps kliūtimi. Bet kokioje situacijoje kelyje visada galėsite jaustis užtikrintai.

 

Galima neabejotinai teigti, kad „Maxxis“ šiuolaikinėje padangų rinkoje nustatė kokybės standartą. Ne tik žmonės, važinėjantys savo malonumui, bet ir profesionalūs lenktynininkai mano, kad „Maxxis“ padangos keturračiams - pačios geriausios. Keturis kartus „Grand National Cross Country“ serijos čempionas Bill Ballance teigė: „Padangos „Maxxis“ savo funkciją atlieka geriau ir tarnauja ilgiau nei jų konkurentės“.

 

Kiekviena „Maxxis“ padanga pasižymi puikius atsparumu pradūrimams, o protektorius yra specialiai sukurtas pasiekti pačias geriausias darbines charakteristikas. „Maxxis“ gaminamų padangų asortimentas apima padangas, skirtas tiek sportiniams, tiek ir bendrosios paskirties keturračiams, todėl bet kuris keturračio vairuotojas „Maxxis“ asortimente ras padangas, atitinkančias jo poreikius.

 

Ir atminkite, kad niekuomet negalima taupyti savo ir savo artimų žmonių sveikatos sąskaita. Todėl siūlome aukštos kokybės „Maxxis“ padangas - jų dėka galėsite važinėti ramiai, ir visai gali būti, kad kada nors jos išsaugos jūsų gyvybę, ypač jei esate ekstremalaus vairavimo mėgėjas.

Comments (0)

Prekės pridėtos į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Privatumo pranešimas