Naujasis Porsche Cross Turismo – tai įprastas Taycan Shooting Brake su padidinta prošvaisa. Apie naujovės išvaizdą nėra ko pasakoti – pamatysime aukštesnį Porsche su apsauginiu skydu iš nedažyto plastiko. Be to, įdiegtas papildomas valdymo elektronikos darbo režimas, kurį naudojant optimizuojamas variklio darbas įvairiomis bekelės sąlygomis.

Pneumatinė Porsche Taycan Cross Turismo pakaba gali padidinti elektromobilio prošvaisą iki 200 mm. Išskirtinio modelio Turbo S galia – 750 AG, todėl automobilis gali iš vietos įsibėgėti iki 100 km/val. per 2,9 sekundės. Naujovės vienos įkrovos eigos atsargos, akumuliatoriaus talpa ir greitis toks kaip Porsche Taycan.

Naujojo Taycan Cross Turismo kaina ir pardavimo pradžia dar nepaskelbta. Manoma, kad kaina šiek tiek viršys 200 000 dolerių, juk originalusis Taycan daugiausia kainuoja 185 000 dolerių.

Comments (0)

Prekės pridėtos į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Privatumo pranešimas