Tinkamas padangų slėgis priklauso nuo automobilio modelio. Siekdami sužinoti koks padangų slėgis turėtų būti palaikomas būtent jūsų vairuojamai transporto priemonei, informaciją galite rasti ant kuro bako dangtelio vidinės pusės, automobilio informaciniame žurnale arba ant vairuotojo durelių arkos.

Rekomenduojamas slėgis nurodomas dviem skaičiais – vienu automobiliui, be papildomos masės, ir kitu automobiliams su itin sunkiu kroviniu ar važiuojant greitkeliais. Svarbu padangas pripūsti, kuomet jos šaltos (nepravažiavus daugiau nei 3 km per paskutines dvi valandas). Jei vis dėl to padangos pripildomos oro, kuomet jos jau įšilę, papildomai pripūskite 0.3 atmosferos. Nepakankamas slėgis padangose turi įtakos padangų nusidėvėjimui, nes taip padangos greičiau įkaista ir dyla bei dėl padidėjusio padangos paviršiaus sąlyčio su kelio danga papildomai dėvisi ir šoninės padangos dalys.

Per didelis slėgis padangose paspartins padangos centrinės dalies nusidėvėjimą bei prailgins stabdymo kelią, todėl turi įtakos ir saugumui. Padangų slėgį, nepamirštant ir atsarginio rato, reikėtų tikrinti kartą per mėnesį.

Comments (0)

Prekės pridėtos į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Privatumo pranešimas