Padangų restauravimas – tai padangos gyvavimo laiko prailginimas, kuomet ant senos padangos karkaso uždedamas naujas viršutinis gumos sluoksnis, tai yra, naujas protektorius arba kitaip - profilis. Paprastai tai pigesnis variantas ir gali kainuoti iki 40% mažiau nei naujos padangos. Taip pat, tai būdas tausoti gamtą, mat panaudojamos senos padangos, tačiau restauruotos padangos gali sukelti daugiau triukšmo važiuojant bei gali pailgėti stabdymo kelias.

Apie 85% sunkvežimių padangų rinkos sudaro restauruotos padangos ir tik apie 12% panaudojama lengvųjų automobilių rinkoje. Nors tai pigesnis variantas ieškant kuo pakeisti senas padangas, tačiau restauruotos padangos nuo 2002 metų privalo atitikti tuos pačius techninius ir saugumo reikalavimus kaip ir naujos, todėl tai puiki alternatyva siekiant sutaupyti.

Comments (0)

Prekės pridėtos į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Privatumo pranešimas