Padangų oro slėgis ir keliamoji galia – du tiesiogiai susiję parametrai, į kuriuos svarbu atsižvelgti siekiant stabilesnio ir saugesnio vairavimo bei ilgesnio padangų tarnavimo. Padangos slėgis turi tiesioginės įtakos padangų keliamajai galiai, t.y., kuo didesnis padangoje oro slėgis, tuo didesnę apkrovą padanga gali atlaikyti, ir atvirkščiai.

Maksimaliai padangas pripūsti rekomenduojama, kuomet planuojate vežti itin sunkius krovinius, automobiliu važiuos maksimalus keleivių skaičius arba važiuosite dideliu greičiu (keliausite greitkelyje). Atsižvelgtina, kad greit važiuojant padangos ir oras jose įkais, todėl automatiškai plėsdamasis oras padidins ir slėgį jose.

Svarbu naudotis automobilio gamintojo rekomendacijomis, mat net ir panašios masės, tačiau skirtingo gamintojo automobiliuose maksilamaus padangų oro slėgio reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo automobilio charakteristikų ir techninių savybių.

Comments (0)

Prekės pridėtos į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Privatumo pranešimas