Akvaplaningas

Tai vienas iš pavojų, atsirandantis esant šlapiai kelio dangai. Akvaplaningas susidaro, kuomet važiuojant padangos nebespėja iš po savęs išstumti vandens, ir vanduo, užsilikdamas tarp protektoriaus griovelių, sukuria sluoksnį, kuris padangą atskiria nuo kelio dangos.

Tokia padanga, praradusi kontaktą su keliu, priverčia vairuotoją beveik visiškai prarasti automobilio kontrolę. Siekiant išvengti akvaplaningo, svarbu ne tik pasirinkti saugų greitį ir įvertinti kelio dangos bei oro sąlygas, tačiau ir naudoti padangas su saugiu profilio gyliu. Kuo labiau padangos nusidėvėjusios ir kuo mažesnis protektoriaus likutis likęs ant padangos profilio, tuo vanduo sunkiau išstumiamas iš po rato. Visi šie faktoriai lemia ne tik komfortabilų, bet ir saugų vairavimą bei automobilio kontrolės išlaikymą esant šlapiai kelio dangai.

Prekės pridėtos į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Privatumo pranešimas