Padangos motociklams

Motociklas - dviratė transporto priemonė, kuri leidžia patogiai manevruoti ir važiuoti labai skirtingu paviršiumi, turi būti aprūpinta kokybiškomis padangomis. Tinkamos padangos garantuoja ne tik greitį ir patogumą, tačiau taip pat ir saugumą.

Padangos motociklams turėtų būti pasirenkamos įvertinus šiuos kriterijus:

  1. Pirmiausia reikia įvertinti ieškomų padangų dydį, kuris turi tikti Jūsų transporto priemonei.
  2. Įvertinkite kelius, kuriais kiekvieną dieną planuojate važiuoti.
  3. Įvertinkite greičio indeksą.
  4. Susipažinkite su minkštumo bei kietumo rodikliais.

Jeigu nežinote, kokios padangos geriausiai tinka Jūsų motociklui - kreipkitės į mus. Įvertinsime ir padėsime pasirinkti tinkamiausias padangas.

Padangos motociklams internetu

Reguliarus padangų keitimas užtikrina sėkmingą važinėjimą. Lietuvos keliai yra neblogi, todėl retas skundžiasi greitai susidėvimomis padangomis. Daugelis tarnauja net kelerius metus be jokių nesklandumų. Visgi, kai padangos susidėvi - jas keisti būtina ir tai daryti būtina kuo greičiau, kad nesukeltumėte pavojaus kelyje sau arba kitiems.

 

Priklausomai nuo Jūsų turimo motociklo reikia ieškoti ir atitinkamų padangų. Plonesnės padangos tinka paprastesniems ir ne tokiems galingiems motociklams, kurie neišvysto labai didelio greičio. Tuo tarpu platesnės ir kietesnės padangos puikiai tinka nelygiems keliams, ilgiems atstumams ir žvyrkeliams. Padangos motociklams užtikrina tvarkingą laisvalaikio praleidimą. Siūlome tiek padangas skirtas sportiniams motociklams, tiek krosiniams, kurie leis greitai ir paprastai įveikti didelius atstumus.

Filtruoti pagal

Kaina
Padangos plotis
Daugiau... less
Padangos aukštis
Skersmuo
Prekės ženklas