Prekių grąžinimo sąlygos

Visos prekės parduodamos Beepunkt.lt parduotuvėje yra naujos ir parduodamos su gamintojo teikiama garantija.

 

Dėl prekių grąžinimo prašome kreiptis į Beepunkt.lt administracija el. paštu info@beepunkt.lt arba tel. +370 672 13 081 - Jums bus suteikta visa reikalinga informacija, kad prekių grąžinimas būtų kuo sklandesnis.

 

 

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" nauja redakcija, patvirtinta 2012 m. kovo 15 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 4-243; 2001 m. rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymo Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“ nauja redakcija, patvirtinta 2011 m. gruodžio 23 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 4-959; Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

 

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Pinigai grąžinami pirkėjui arba nekokybiška prekė pakeičiama nauja per 14 darbo dienų, gavus prekę atgal į elektroninės parduotuvės Beepunkt.lt sandėlį ir įvertinus, ar prekė išties nekokybiška. Nekokybiškas prekes pirkėjas grąžina į sandėlį savo lėšomis. Pardavėjui įsitikinus ir patvirtinus, kad prekė nekokybiška, pardavėjas grąžina pirkėjui transporto išlaidas.

 

Jei norite grąžinti nekokybišką prekę, prašome susisiekti su Beepunkt.lt administracija el. paštu info@beepunkt.lt arba tel. +370 672 13 081, atsiųsime ir padėsime Jums užpildyti grąžinimo formą, bei pasistengsime kad prekių grąžinimo ar pakeitimo procesas būtų kuo sklandesnis.

 

Kokybiškų prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas mums apie tai raštu (el. paštu: info@beepunkt.lt) per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos. Kokybiškos prekės parduotos Beepunkt.lt  elektroninėje parduotuvėje gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų Pirkimo-pardavimo taisyklėse nurodytą terminą ir tik laikantis nurodytų reikalavimų.

 

Grąžinamos prekės turi atitikti nurodytus reikalavimus:

grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš pardavėjo;

prekė turi būti nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos;

grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos – tokia, kokia buvo įteikta pirkėjui;

grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (sąskaitą – faktūrą)

grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš pardavėjo;

 

Pirkėjas pats atsako už grąžinamos prekės sklandų ir saugų atvykimą iki Beepunkt.lt elektroninės parduotuvės buveinės. Pirkėjas apmoka grąžinamos prekės transportavimo išlaidas (išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl kokybės arba dėl pardavėjo kaltės gauta ne ta prekė).

Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

 

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją (užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data) ir pirkėjo atsiskaitomąją sąskaitą pinigų grąžinimui. Įstatymų numatyta tvarka grąžinsime sumokėtus pinigus per 14 darbo dienų po to, kai gausime prekę atgal ir įsitikinsime, kad prekė yra tinkamos būklės – nepažeisti reikalavimai grąžinamai prekei.

 

Prekių keitimas ir grąžinimas pristačius ne tas prekes

Jei Jums buvo pristatytos ne tos prekės, nedelsiant informuokite Beepunkt.lt administraciją el. paštu info@beepunkt.lt arba tel. +370 672 13 081. Prekes iš Jūsų paimsime ir pakeisime tinkamomis. Sandėlyje nesant reikalingų prekių, per 14 darbo dienų pirkėjui grąžinami sumokėti pinigai (išskyrus transportavimo išlaidas). Patvirtindamas šias taisykles sutinkate, kad pinigai būtų grąžinami į Jūsų banko sąskaitą, išskyrus atvejus, kai susitariama kitaip.

Prekės pridėtos į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Privatumo pranešimas