Prekių grąžinimas

 

Prekių grąžinimo sąlygos

Visos prekės parduodamos Beepunkt.lt parduotuvėje yra naujos ir parduodamos su gamintojo teikiama garantija.

 

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Pinigai grąžinami pirkėjui arba nekokybiška prekė pakeičiama nauja per 14 darbo dienų, gavus prekę atgal į elektroninės parduotuvės Beepunkt.lt sandėlį ir įvertinus, ar prekė išties nekokybiška. Nekokybiškas prekes pirkėjas grąžina į sandėlį savo lėšomis. Pardavėjui įsitikinus ir patvirtinus, kad prekė nekokybiška, pardavėjas grąžina pirkėjui transporto išlaidas.

Jei norite grąžinti nekokybišką prekę, prašome susisiekti su Beepunkt.lt administracija el. paštu info@beepunkt.lt arba tel. +370 672 13 081, atsiųsime ir padėsime Jums užpildyti grąžinimo formą, bei pasistengsime kad prekių grąžinimo ar pakeitimo procesas būtų kuo sklandesnis.

 

 

Kokybiškų prekių grąžinimas

Pirkėjas (fizinis asmuo) turi teisę nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu  sudarytos sutarties (grąžinti kokybišką prekę) per 14 dienų (CK 6.228 (10) str.), išskyrus šio straipsnio 2 d. numatytas išimtis. Apie tai, kad norite grąžinti prekę prašome informuoti  info@beepunkt.lt arba tel. +370 672 13 081 - Jums bus suteikta visa reikalinga informacija, kad prekių grąžinimas būtų kuo sklandesnis.

 

Grąžinamos prekės turi atitikti nurodytus reikalavimus:

grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš pardavėjo;

prekė turi būti nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos;

grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos – tokia, kokia buvo įteikta pirkėjui;

grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (sąskaitą – faktūrą)

grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota, rekomenduojama supakuoti į tą patį įpakavimą, kokiame gavote iš pardavėjo;

Pirkėjas pats atsako už grąžinamos prekės sklandų ir saugų atvykimą iki Beepunkt.lt elektroninės parduotuvės buveinės. Pirkėjas apmoka grąžinamos prekės transportavimo išlaidas (išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl kokybės arba dėl pardavėjo kaltės gauta ne ta prekė).

Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją (užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data) ir pirkėjo atsiskaitomąją sąskaitą pinigų grąžinimui.

Sumokėti pinigai, įskaitant pirkėjo apmokėtas prekės pristatymo išlaidas,  pirkėjui grąžinami per 14 dienų nuo pirkėjo pranešimo apie sutarties atsisakymą dienos, tačiau Pardavėjas gali negrąžinti pinigų, kol negaus prekės arba jam bus pateiktas įrodymas, kad prekė išsiųsta.

Prekės pridėtos į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Privatumo pranešimas