• -5,00 €
valiklis Goodyear Skystis 500 ml

valiklis Goodyear Skystis 500 ml

Išparduota
14,00 € 18,00 € -5,00 €
Su PVM


 

Jei norite savo namams suteikti originalumo, tai galite padaryti įsigydami valiklis Goodyear Skystis 500 ml.


  • Talpa: 500 ml
  • Tipas: Wheel Cleaner
  • Plūsma: Skystis

Goodyear yra vienas iš pasaulio lyderiaujančių padangų gamintojų, įkurtas 1898 metais Akrono mieste, Ohajo valstijoje, JAV. Kompanija pavadinta Charles Goodyear vardu – išradėju, kuris patobulino vulkanizacijos procesą, esminį padangų gamybos elementą. Nuo savo įkūrimo pradžios Goodyear išaugo į globalų veikėją, tiekiantį aukštos kokybės padangas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, motociklams, komercinei transporto priemonei, taip pat specializuotas padangas aviacijai, žemės ūkiui, pramonei ir motoroleriams.

Goodyear padangos yra gerai žinomos dėl savo inovatyvių technologijų, ilgaamžiškumo ir aukštos veikimo efektyvumo. Kompanija skiria daug dėmesio tyrimams ir plėtrai, siekdama nuolat tobulinti savo produktus ir atitikti vartotojų lūkesčius įvairiose važiavimo sąlygose. Goodyear yra įsipareigojusi tiekti saugias, patikimas ir ekologiškas padangas, kurios mažina kuro suvartojimą ir CO2 emisijas, prisidedant prie aplinkos apsaugos.

Be to, Goodyear aktyviai dalyvauja autosporto varžybose, įskaitant „Formulę 1“ ir Le Mano lenktynes, kur kompanijos inovacijos yra išbandytos ekstremaliomis sąlygomis, prieš jas pristatant masinei rinkai. Tai ne tik padeda gerinti produktų kokybę, bet ir stiprina prekės ženklo įvaizdį kaip pramonės novatorių.

Goodyear taip pat žinomas dėl savo socialinės atsakomybės projektų ir įsipareigojimo tvarumui, įskaitant atliekų mažinimą gamybos procesuose ir investicijas į atsinaujinančios energijos naudojimą.

Per daugiau nei šimtmetį veiklos Goodyear išlaikė savo pozicijas kaip vienas iš patikimiausių ir inovatyviausių padangų gamintojų pasaulyje, siūlydamas vairuotojams aukščiausios klasės produktus, kurie užtikrina saugumą ir patikimumą kelyje.

Atsiliepimų nėra

Kitos šios kategorijos prekės

Prekės pridėtos į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Privatumo pranešimas